Currently set to Index
Currently set to Follow

Business Navigator w Firmie Heban Sp. z o.o.

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że firma Heban Sp. z o.o. Sp. k. w kwietniu 2012 roku zdecydowała się na wdrożenie platformy Business Navigator.

W ramach projektu wdrożona zostanie Hurtownia Danych, wspierająca proces raportowania i analizy danych. Raportowaniem objęte zostaną kluczowe obszary istotne dla zarządzania przedsiębiorstwem.

Heban to krakowska firma działająca na rynku materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz od 1990 roku. Jest jedyną firmą w Małopolsce zapewniającą kompleksową obsługę zarówno klienta detalicznego jak i odbiorcy hurtowego. Salony firmy Heban dostępne są w Krakowie, Bochni i Niepołomicach. Poza handlem materiałami budowlanymi firma świadczy równiez usługi związane z obsługą inwestycji budowlanych oraz prowadzi Centrum Dociepleń.

Więcej informacji na temat firmy Heban mogą Państwo znaleźć na stronie firmy: www.heban.net

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też