Currently set to Index
Currently set to Follow

Spotkajmy się na SUMMIT EOIF GIGACON 2020

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Już 26 i 27 sierpnia 2020r. zapraszamy na największą konferencję w Polsce, która poświęcona jest elektronicznemu obiegowi informacji: SUMMIT EOIF GigaCon 2020 – Elektroniczny obieg informacji w firmie.

Tym razem spotykamy się na wydarzeniu online, w trakcie którego przedstawiciele wiodących firm zaprezentują najnowsze rozwiązania z zakresu cyfryzacji dokumentów oraz przedstawią narzędzia do usprawnienia i automatyzacji działań, związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Jeżeli szukasz rozwiązania dla swojej organizacji i chcesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości, skorzystaj z udziału w eksperckich sesjach, merytorycznych wykładach i networkingu – bądź z nami na GigaConie!

Jako Archman przygotowaliśmy dla Was inspirujące sesje z zakresu inteligentnego zarządzania procesami i dokumentami z wykorzystaniem naszej platformy Business Navigator. Pokażemy, jak budować własne rozwiązania bez użycia kodu oraz jak zyskać większą kontrolę nad procesami biznesowymi, wykorzystując nowe technologie, uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję. Spotkania będą odbywać się na kanale głównym konferencji w godzinach 10:40-11:10  a poprowadzi je dla Was nasz ekspert:  Marcin Kowalski.

Dla uczestników konferencji, którzy chcieliby dokładniej poznać naszą platformę, zaplanowaliśmy dodatkowe warsztaty, na które zapraszamy do naszego meeting room (link do pokoju pojawi się na kanale głównym 1. i 2. dnia eventu). Pokój będzie dla Was dostępny w dniu konferencji w godzinach 11:30-12:30. Na pierwszym z nich, pokażemy, jak budować własne aplikacje a drugiego dnia zaprezentujemy, jak możesz wykorzystać algorytmy uczenia maszynowego i  rozwiązania z zakresu AI  do własnych procesów biznesowych na przykładzie obiegu faktury.

Dla najbardziej aktywnych i wytrwałych uczestników wydarzenia, przygotowaliśmy quiz z nagrodą. Możecie wygrać elektryczną hulajnogę Xiaomi. Co należy zrobić?

  1. Weź udział w naszych dwóch prezentacjach
  2. Weź udział w naszych dwóch warsztatach
  3. Quiz będzie udostępniony 2. dnia warsztatów w naszym meeting roomie
  4. Odpowiedz na 4 pytania (z zagadnień omawianych na prezentacjach i warsztatach)
  5. Wśród prawidłowych odpowiedzi, wylosujemy zwycięzcę!

Do zobaczenia na evencie! Nie zapomnijcie o bezpłatnej rejestracji.

Od 15 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Rozpocznie się: 26.08.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski
Porozmawiajmy    Menu