Currently set to Index
Currently set to Follow

Inteligentne zarządzanie dokumentacją oraz obsługa procesów budżetowania i analizy danych w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Inteligentne zarządzanie dokumentacją, budżetowanie i analiza danych w NAVIGATORZE | Archman Wydarzenia

Jak zminimalizować ilość dokumentów papierowych w firmie oraz czas pracowników poświęcany na ich procesowanie?
Jak zautomatyzować proces budżetowania i zacząć tworzyć elastyczne budżety?
Jak skonfigurować zawsze aktualne interaktywne raporty?
Na te i wiele innych wyzwań odpowiada nasz system NAVIGATOR, którego funkcjonalności zaprezentujemy podczas webinaru organizowanego we współpracy z naszym partnerem w regionie DACH – vendosolutions.

Adresujemy go w szczególności do członków zarządów i kadry menadżerskiej, a także dla osób odpowiedzialnych za wybór i wdrożenie rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwie.

W trakcie spotkania zaprezentujemy m.in.:

  • Narzędzia do automatyzacji pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: OCR, przepisywanie danych do formularza, klasyfikację dokumentów w różnych językach, w tym w języku niemieckim.
  • Kompleksowy zestaw narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań Business Intelligence.
  • Optymalizację procesu budżetowania za pomocą dynamicznych arkuszy budżetowych, procedur obiegu oraz scenariuszy.
  • Konsolidację budżetów w hurtowni danych oraz interaktywne raportowanie.

Po części prezentacyjnej, zapraszamy do dyskusji, w trakcie której nasi eksperci: Marcin Kowalski i Tomasz Czapran odpowiedzą na Państwa pytania.

Webinar prowadzony będzie w języku angielskim.Wydarzenie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona, prosimy zatem o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

NAVIGATOR to oprogramowanie klasy ECM, które umożliwia połączenie wielu różnych źródeł danych w jednym systemie. Takie rozwiązanie zapewnia szybki dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki. System wzbogacony jest o funkcjonalności z obszarów sztucznej inteligencji oraz Business Intelligence, które znacząco wzbogacają wachlarz możliwości automatyzacji procesów biznesowych. System umożliwia również budowanie własnych aplikacji biznesowych w ekspresowym tempie, bez konieczności posiadania umiejętności kodowania.

Od 15 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Lider Sprzedaży Region DACH Trener biznesu oraz trener sprzedaży. Manager z 13-letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży i zarządzania strategicznego. Pracował w Niemczech oraz w kilku innych europejskich krajach, m.in. dla Oracle Corporation, Cisco Systems oraz Riverland Reply GmbH. Na co dzień wspiera klientów anglo- i niemieckojęzycznych.

Rozpocznie się: 24.02.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski, Tomasz Czapran
Menu